Yeniden Merhaba

Herkese tekrardan merhaba! Uzunca bir süredir yayında değildi web sitem. Sebebi kullandığım hosting hizmetinin sunucusunun çökmesi. Sitenin yedeği olmadığı için de bütün yazılar uçtu gitti. Archive.org ile ulaşabildiğim yazılar var, zamanla onları siteme tekrar ekleyeceğim. Ama ne demiş rahmetli? Dün dündür, bugün bugün. Bir de yeni şeyler söylemek lazım cancağızım lafzı var. O da şu anki durumuma uyuyor.

Mümkün olduğunca sık yazmaya çalışacağım, öğrendiğim yeni şeyleri, hayata dair gözlemlerimi, yazdığım edebi metinleri, şiirlerimi, beğendiğim şarkıları, programcılıktaki emekleme sürecimi yazacağım. Yazmadan olmuyor, bazı insanlar yazınca ne olacak diyor ya hani, ben de yazmazsak ne olabilir ki? diyorum.

Yazmak kendine ahittir, başkasına ilandır, olayları çözümlemektir, a’na not düşmektir. Dünü ve şimdiyi not düşmektir, geleceğe düşeceğin notlardan haberler vermektir.

Umarım paylaştığım şeyler hayatınızdaki bir konuya dokunup faydalı olur, hayata bakışınızı bir nebze olsun genişletip, elinizi -zihninizi- güçlendirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir